Ana Sayfa Burçlar Hakkında Yengeç Burcu Temel Özellikleri

Yengeç Burcu Temel Özellikleri

Paylaş

Yengeç burcu ay gezegeninin etkisi altındadır. Duygusal bir burçtur. Su grubundan olan yengeçler negatif enerjilidir. Yengeçler son derece sabırlı insanlardır. Merhametli yumuşak huylu iyi niyetli olmaları sebebiyle toplumda çok beğenilir. En büyük emeli büyük para sahibi olmaktır. Daima yükseklere ulaşmayı hedefler. Koruyuculuk yanı ağır basan yengeçler iyi bir sığınak limanıdır.

Yengeç burcu çok dikkatsizdir. Bu yüzden büyük sıkıntılar yaşar. Önemli işleri yapmak için pazartesi günü tercih edilebilir. 2,4,12,88,456 ve 9742 sayıları yengeçler için anlam taşır. Yakut ve ay taşı yengeç burçlarına uğur getirir. Yengeçler beyaz gümüş ve siyah renklerini tercih ederler. Yengeçlere alınacak en güzel çiçek nilüfer beyaz gül ve zambaktır. Yengeçler misk müge ve leylak kokularından etkilenir. Müzik olarak romantik şarkılar dinlerler. Göğüs ve solum yolu hastalıkları sindirim sistemi hastalıkları ve ülser rahatsızlıklarından şikayet ederler.

Yengeç burcu çok yönlü özelliklere sahiptir. Birçok mesleği kolayca icra edebilirler. Turizm otelcilik gibi hizmet sektörlerinde çalışabilirler. Kimyager eczacı laboratuar çalışanı gibi fen mesleklerini yapabilirler. Gemicilik pilotluk gibi dikkat ve özveri gerektiren işleri yaparlar. İthalat ihracat gibi ticari konularda çalışabilirler. Yengeç burçlarından olan bir çok ünlü vardır. Kenan Evren, Bedrettin Dalan gibi liderlerin yanı sıra Müjde Ar, Türkan Şoray gibi artistler yengeç burcundandır. Şarkıcı Sezen Aksu, yazar Ernest Hemingway, yabancı aktris Slvester Staltone ve Tom Cruise yengeç burcundandır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.