Ana Sayfa Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Sanalparkur.com olarak ziyaretçilerimizin sahip olduğu haklara ve bu hakların kişilere oluşturduğu gizliliğe çok önem veriyoruz. Bizlere ulaşmak için kullanacağınız tüm yolların güvenliğini sağlıyor, hak ihlallerini ortadan kaldırıyoruz.

Bunun için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

    • Yorum alanları
    • İletişim sayfası
    • Twitter
    • Facebook
    • Google Plus

Yorum Alanı
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.

İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
Sanalparkur.com’da kullandığımız Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada sanalparkur.com olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır.Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri

 

 

Saygılarımızla.