Ana Sayfa Güncel Tracker Güncel Tracker 2018 Torrent Listesi

Güncel Tracker 2018 Torrent Listesi

870
1
Paylaş

Öncelikle her ay düzenli olarak yaptığımız güncel tracker 2018 listesini bir sefere mahsus 1 yıl olarak paylaşımını yapmak istedik.

güncel tracker

Genel olarak sunucu araştırmaları ve torrent aramalarında en sıklıkla kullanılan ve güncel tracker olan bu linkleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Güncel trackerler indirmek istediğiniz torrentlere sağlam kaliteli bir altyapı ile destek veren linklerdir. Bu linkler yüksek hızdaki sunuculardan alınmakta olup güncel hızınızı en maksimum seviyede kullanmanıza yarayacaktır.

2018 Güncel Tracker Kodlarını Görmek İçin Tıklayın.

Bu linkleri kullandıktan sonra hala hızınız artmıyorsa lütfen internet hız testi yaptırıp hızınızı kontrol ediniz. Yalnız asıl dikkat edeceğiniz şey internet hızınız değil Average speed yani anlık indirme hızınız olacaktır.

Herhangi bir problem yok ise linkleri doğru yere yapıştırdığınızı kontrol ediniz. Yine de sıkıntı yaşarsanız yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız yorum olarak bildirmeniz halinde güncel tracker lere hemen müdahale edilip düzeltme yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Trackerler Nasıl Kullanılır ?

İndirdiğiniz tracker word dosyasının içindeki linkleri kopyalayıp, torrent programında indirmek istediğiniz dosyanın izleyiciler bölümüne yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Lütfen emeğe saygı olarak yorumlarınızı esirgemeyiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here