Ana Sayfa Genel İnternet’ten Para Kazanma Sanatı 2019

İnternet’ten Para Kazanma Sanatı 2019

Paylaş

Hemen hemen her internet kullanıcısı bu soruyu kendine sormuştur. “İnternet’ten nasıl para kazanabilirim. ? ” bu konuyu sizin için derledik ve sizi bilgilendirmek adına bu makaleyi yazma gereği duyduk. İnternet’ten Para Kazanma Sanatı 2018

İnternet’ten çeşitli yolları takip ederek para kazanabilirsiniz. Ama unutmayın ki çok sabır isteyen bir iştir.

internetten para kazanma yolları

Gelelim başlıca para kazanma yöntemlerine;

  • Bitcoin mining yapmak.
  • Bir blog sitesi kurup yazar olup makale yazmak.
  • Sosyal medyada çeşitli sayfalar açıp o sayfalar üzerinden satış yapmak.
  • Çeşitli blog sitelerine makale yazarak içerik sağlamak.
  • Youtube üzerinden Youtuber olup çeşitli videolar yayınlamak.

Tabi her işte olduğu gibi, internet üzerinden para kazanmakta çok uğraştırıcı ve bilgiye dayalı bir iştir. İnsanlar genellikle kolay yoldan para kazanmanın derdine düşer ve bu hırsa dönüşür sonrasında ise sonuç alamadan hüsranla kapanır.

Kararlı adımlarla ilerlemek ve sabretmek bu işte anahtarınız olacaktır. Sürekli makaleler okuyarak ve forum sitelerinden bilgi edinerek bilginize bilgi katıp donanımınızı arttırıp bu donanımlarınızı işinize entegre etmeniz gerekir.

Bitcoin mining yapmak.

Şuan bitcoin fiyatının artması üzerine herkesin dikkatini çeken bu kripto para birimi sabredildiği ve doğru yolla başlanıldığı taktirde yüksek kazançlarla sonuçlanabiliyor. Google üzerinden bitcoin mining olarak arama yaptığınızda çeşitli mining siteleri ile karşılaşacaksınız. Ve bu sitelerin güvenirliğini forum sitelerindeki kullanıcı yorumları ile test edebilirsiniz.

Bir blog sitesi kurup yazar olup makale yazmak.

İster kendiniz kurup ister profesyonel Webmaster’a kurdurduğunuz site üzerinden çeşitli donanımlarınızı paylaştığınız bir blog websitesi kurdurabilir, ve başta google olmak üzere çeşitli reklam şirketlerinin reklamlarını yayınlayarak para kazanabilirsiniz. Google üzerinden arama yaptığınızda ücretsiz olarak subdomain olarak ücretsiz blog sitesi veren firmaları bulabilirsiniz.

Sosyal medyada çeşitli sayfalar açıp o sayfalar üzerinden satış yapmak.

Özellikle İnstagram ve Facebook üzerinden yapılan bu sosyal medya satıcılığı ürün kar marjına göre oldukça iyi ve cezbedici özelliğe sahip. Bir ürün alıp üstüne kar koyup ürünü sosyal medya aracılığı ile müşterilerinize tanıtım satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ya da hali hazırda kendi ürettiğiniz ürünlerin reklamını yapıp bu mecralardan satışını yapabilirsiniz.

Çeşitli blog sitelerine makale yazarak içerik sağlamak.

Site kurmanıza gerek kalmadan araştırma yapıp, bu yaptığınız araştırmalar sonucunda elde ettiğiniz bilgileri internet kullanıcılarına aktarmak için makaleler yazıp ve bu makaleleri blog sitelerine satıp para kazanabilirsiniz.

Youtube üzerinden Youtuber olup çeşitli videolar yayınlamak.

Günümüzün en trend sosyal medya ve video mecrası olan Youtube, yayıncılara izleyici başına reklam göstermek şartıyla oldukça iyi ücretler ödüyor. Youtube’ye girdiğinizde insanların sırf videolar izlensin diye saçma sapan işler yaptığını da görebiliyorsunuz. Milyonlarca takipçiye sahip olan youtuberlerin ayda 15 ila 50 bin lira arası bir gelir ettiği bu mecra para kazanmaya oldukça elverişli gözüküyor.

Sonuç olarak bu yazdıklarımızdan başka bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar internetten para kazanma yolu kalıyor. Onlarıda 2. part olarak sizinle paylaşacağız.

Not: Yok anket dolduracağım da para kazanacağım, yok tavuk alıp sanal olarak yumurta üreteceğim de para kazanacağım, yok bir bilgisayar verecekler bana 24 saat açık kalacak siteleri dolaşacak da para kazanacağım gibi tuzaklara düşmeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.