Ana Sayfa Teknoloji Haberleri PS4 Kırdırma Hakkında Bilgilendirme

PS4 Kırdırma Hakkında Bilgilendirme

Paylaş

Evet merakla beklenen playstation 4 bildiğiniz üzere 8 ay önce satışa sunuldu. Ps3 e göre değişik konseptte olmasına rağmen ps4 üzerine çıkarılan oyunların kalitesi ve ps4 ün kalitesi tartışılmaz hale geldi. Ps4 kırdırma var mı yok mu sorusu hep merak konusu olarak akıllarda kalmıştır.

PS4 KIRMA VİDEOSU

Çeşitli oyunlarla yeni konsepte geçen sony firması harika bir oyun makinesini oyun severler ile buluşturdu ve şuan ps3 den çok satış hacmine ulaştığı belirtildi.

Ps4 kırdırma işlemini profesyonel kişilere yaptırmanızı tavsiye ederiz. Genellikle Python programıyla yapılan bu kırma işlemi yanlış konfigürasyonlarla ps4 ünüze zarar verebilir. Kırdırdığınız cihazınıza ücretsiz sınırsız oyun yükletip oynayabilirsiniz.

Fakat gel görelim ki ps4 oyun fiyatları el yakıyor. Ps3 korsan oyun kırdırma olayı çabuk bulunmuştu ama ps4 için bunu söylemek yanlış olur. Çünkü sony daha detaylı çalışarak ps3 de başına gelen bu olayı minimum seviyeye getirmiş durumda. Yani şuan için ps4 de kırmak olayı henüz bulunamadı. Ama bulunamayacağı anlamına gelmez zaman alacağını söylemek gerekir. Eğer ps4 kırdırma işlemi gerçekleşirsse anlarız ki bir ps5 yolu gözüküyor. Ps5 ne zaman ve nasıl çıkacak bu soru da merak uyandıran bir soru. Ama şuan elimizde olan ps4 ü nasıl kırdıracağız derseniz bunun için şuan bir çözüm yolu yok.

Tabi ki bu kırdırma işlemlerinde garantinin iptali söz konusu olduğu içinde kırdırma yaparken epeyce düşünmek gerekiyor.

Bizim siz değerli okuyucularımıza tavsiyemiz ps4 de herhangi bir kırdırma hack gibi olaylar yapmamanız. İleri de yaşayacağınız sıkıntıları göz önüne getirerek bir daha düşünün diyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.