Ana Sayfa Güncel Tracker Temmuz 2018 Güncel Tracker Listesi

Temmuz 2018 Güncel Tracker Listesi

Paylaş

Sizler için Temmuz 2018 Güncel Tracker Listesi derleyip hazırladık. Güncel tracker olarak sizlere verdiğimiz hizmetten dolayı gurur duyuyoruz. Her ay olduğu gibi geçen ay da bizlere göstermiş olduğunuz değerden dolayı teşekkür ederiz. Güncel trackerler emek harcanıp çeşitli yerli ve yabancı serverlerden toplanmış olup, internet hızınızı maksimum seviyede kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Güncel Tracker torrent dosyalarını indirirken kullanılan server bağlantılarıdır. Ne kadar güncel olursa hızınız o kadar maksimuma çıkacaktır.

Trackerler torrent programı aracılığı ile indirmek istediğiniz dosyaların maximum hızda inmesini sağlayan alt server adresleridir.

Genel olarak her ay olarak güncellediğimiz bu tracklerlerin son tarihli olanlarını kullanmanızı tavsiye ederiz. Çeşitli sorunlarınızı bizlere yorum yoluyla bildirmenizi istiyoruz.

Temmuz 2018 Güncel Tracker Listesini İndirmek İçin Tıklayınız.

BİR NEBZE YARDIMCI OLABİLDİYSEK LÜTFEN YORUM BIRAKIN
Herhangi bir sorun yaşarsanız yorum olarak bildirmeniz halinde güncel tracker lere hemen müdahale edilip düzeltme yapacağımızdan şüpheniz olmasın.
Trackerler Nasıl Kullanılır ?
İndirdiğiniz tracker word dosyasının içindeki linkleri kopyalayıp, torrent programında indirmek istediğiniz dosyanın izleyiciler bölümüne yapıştırmanız yeterli olacaktır.
Lütfen emeğe saygı olarak yorumlarınızı esirgemeyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.