Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Ücretsiz VPN Programları 2020

Ücretsiz VPN Programları 2020

Paylaş

2020’nin En İyi Ücretsiz VPN Hizmeti sunan uygulamalarını sizler için derledik…

1. Windscribe

Listemizin ilk sırasında En sağlam ücretsiz VPN hizmetlerinden birisi olan Windscribe yer verdik. Yüksek hız, güvenlik ve bol kota sunuyor. Her ay için 10 GB kota veren Windscribe, oldukça cömert. En çok tercih edilen VPN hizmetlerinden birisi. 8 farklı bölge üzerinden seçim yapmanıza olanak sağlayan ücretsiz VPN hizmeti Windscribe her arkadaş davet edişinizde size 1 GB kota veriyor. Yine bunların dışında da promosyon kodlarını da kullanabileceğiniz bir uygulama

2. ProtonVPN

Ücretli ve ücretsiz seçenekleri olan uygulamanın ücretsiz seçeneği 3 farklı bölgeyle sınırlı. Kayıt tutmama özelliği ile internette gezinirken gizliliğinizi koruyan ProtonVPN tüm platformları destekliyor. Ancak ücretsiz seçeneği pek de sizi tatmin etmeyecektir hız konusunda oldukça yavaş diyebilirim.

3. Opera VPN

Opera’nın kullanıcılarına özel olarak çıkarttığı VPN servisi hem tamamen ücretsiz hemde çok hızlı. Henüz beta sürümünde olduğundan dolayı ara ara kopmalar yaşansa da ücretsiz bir şekilde faydalanabileceğiniz en iyi ücretsiz VPN hizmetlerinden biri. Opera VPN, internet hızınızın tamamını kullanır. Sizden hiçbir şekilde ücret almayan VPN adresi Opera kullanıcılarının vazgeçilmezidir.

4. Hotspot Shield

VPN denilince akla gelen ilk uygulamalardan birisi de Hotspot Shield’dır. VPN üzerinden gizliliğinizi korumak ve internette en hızlı şekilde dolaşmak istiyorsanız sizin için en güzel seçenek birisidir. Hotspot Shield Free diğer ücretsiz VPN hizmetlerinden biraz daha yavaş olsa da günlük 750 Mb kullanım kotası ile oldukça memnun edici.

5. ExpressVPN

160 konum 94 ülke ve sınırsız hız sunuyor… Hizmetinden memnun kalmayan kullanıcılarına parasını iade eden en köklü VPN hizmetlerinden birisi olan ExpressVPN 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ile çok fazla tercih ediliyor. Hızlı ve güvenilir bir uygulama.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.