Ana Sayfa Genel Vodafone Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

Vodafone Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

Paylaş

Vodafone bedava internet 2019 paketleri ve Vodafone ücretsiz internet 2019 kampanyalarıVodafone bedava internet paketi nasıl yapılır soruları için yapmış olduğumuz araştırmalar ve kurumsal firma bilgilerine dayanarak yapmış olduğumuz listemiz ve yöntemlerimiz aşağıdaki gibidir. Biz uyguladık ve oldu sizler de uygulayarak bizlere yorum olarak bildiride bulunabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet 2019 Paketi

Sanalparkur.com sitesi olarak sadece Vodafone firmasının yapmış olduğu kampanyaları aktarıyoruz. Olumsuzluk halinde sitemiz sorumluluk kabul etmez.

1- Vodafone self servis uygulamasının IOS ve Android marketlerden indirerek internet kazanabilirsiniz.

2- Vodafone yasal e-fatura hizmeti.

E-fatura’ya veya SMS faturaya geçiş yapan tüm faturalı Vodafone aboneleri 15 gün geçerli 1 GB hediye internet paketine sahip olacaklardır.

Kampanyaya dahil olmak için:

 EFATURA bosluk EPOSTA adreslerini yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek Elektronik posta olarak veya SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj ile göndererek SMS olarak faturalarını alıp kampanyadan faydalanabilirsiniz.
30.11.2017 tarihleri arasında geçerlidir.

3- Vodafone yanımda uygulaması ile 2 GB internet

Vodafone Yanımda uygulamasında internet paketleri bölümüne girip “Hediye Haftalık İnternet” paketini al diyerek kampanyaya katılabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava internet paketi Uygulamasını İndirmek İçin :

Apple iPhone için: https://itunes.apple.com/tr/app/vodafone-self-servis/id489845659?mt=8

Android telefonlar için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.selfservis

Windows telefonlar için: https://www.microsoft.com/en-us/store/p/self-servis/9nblggh09l61

4- Vodafone bedava 8 GB internet paketi

EVET yazıp 3785’ye gönder 100 Dakika hediye verilmekte. Bu pakete kayıt olarak vodafone bedava dakika paketi sahibi olabilirsiniz. (Bu paket bittiğinde iptal etmenize gerek yoktur sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.)

5- Vodafone bedava 500 MB internet paketi

500 MB Bedava internet için NET 500MB yazarak 3636’a gönderebilirsiniz.

6- Sürpriz Vodafone bedava internet paketi

Surpriz yazıp 6666’a göndererek hattınıza özel hediye tanımlayabilirsiniz. Hattınıza Vodafone Bedava internet paketitanımlamak için bu işlemi deneyebilirsiniz.

7- Vodafone 4.5G abonesi ol 1 ay boyunca 2 GB internet kazan

Siz de Türkiye’nin en geniş 4.5G kapsaması için 4.5G yazıp 4545’e gönderin, Vodafone 4.5G deneyimini 1 ay geçerli 2GB hediye internetinizle doya doya yaşayın!

24 Kasım – 24 Aralık 2016 tarihleri arasında 4.5G uyumlu SIM kartı olan ve 4.5G uyumlu cihazı olan olan Bireysel Faturasız ve Faturalı aboneler 4.5G yazıp 4545’e göndererek 4.5G servislerini aktif hale getirdiklerinde 1 ay geçerli 2 GB hediye internet kazanacaklardır. 

vodafone bedava internet, bedava internet hakkındaki yazımız şimdilik bu kadar. sürekli güncellemeler ile bu yazımızı yeni tutacağız. Tecrübelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.